Universali patalpų sterilizacija su STR–SOLUTION. Sveiki atvykę!

STR-Solution – vienintelis produktas Pietų Korėjoje turintis 99,99% efektyvumą prieš CORONA grupės virusus.

Nepaisant pavojų, su kuriais susiduriame XXI amžiuje, įvairūs virusai ir antibiotikams atsparumą įgavusios bakterijos kelia baimę ir yra atsakingi už daugybę mirčių pastaruoju metu. 2003-ieji – SARS, 2009-ieji – H1N1 gripas, MERS krizė ir paskutinis pasaulį sudrebinęs įvykis – CORONA viruso CoVid-19 pandemija. Per tris mėnesius ši viską griaunanti liga nusirito per pasaulį ir tiesiogiai paveikė per 10 milijonų žmonių 215-oje pasaulio valstybių.
Pandemija palietė ne tik mūsų artimuosius ir šeimas, bet ir sudavė stiprų smūgį šalies bei pasaulio ekonomikai. Kiekvienais metais mokslininkai deda visas pastangas siekdami išvengti naujų virusų ir bakterijų puolimo, deja akivaizdu, kad vienareikšmiškai veiksmingo metodo iki šiol dar nebuvo.
Dėka išsamių tyrimų laboratorijose, buvo pastebėta, kad paveikus ST Radikalą fotokatalizatoriais, jis geba neutralizuoti įvairias bakterijas ir virusus.

Tradiciniai oro valymo įrenginiai:

• Dėl nepakankamos oro įsiurbimo galios, kokybiškai išvalyti patalpos orą yra ypač sudėtinga. (Įprastai šie įrenginiai gali įsiurbti orą esantį apie 1 metro atstumu nuo paties įrenginio)
• Šis metodas neveikia ant įvairių paviršių nusėdusių bakterijų
• Oro filtrai ilgainiui tampa puikia terpe bakterijoms daugintis
• Didelę dalį blogų kvapų sukelia bakterijos, oro filtrai šių kvapų pašalinti negali

Šiandien daugelis žmonių naudoja įvairius oro valymo įrenginius, tačiau šie įrenginiai atlieka tik mechaninio oro valymo funkciją. Deja specializuotoje aplinkoje to nepakanka.

Čia svarbu ne tik išvalyti orą nuo dulkių, bet ir apsisaugoti nuo nepageidaujamų mikro-pasaulio atstovų.

Du zuikiai, vienas šūvis. Erdvės sterilizatorius generuoja anijonus ir suskaido dulkes, todėl ne tik padeda apsisaugoti nuo nepageidaujamų virusų ir bakterijų, bet ir švarina patalpos orą.

Pažvelkime į šį natūralų sprendimą iš techninės pusės.

Trumpai tariant, STR-Solution erdvės sterilizatorius nenaudoja kenksmingų medžiagų, filtrų ar plazmų ir yra efektyvus patalpų sterilizavimo metodas. ST-radikalas – galingas dezinfektantas, kuris gaunamas fotokatalizacinės oksidacijos metu ir yra oru paskleidžiamas po visą dezinfekuojamą patalpą bei nusėda ant visų prieinamų paviršių. Pasklidęs visose trijose dimensijose ST-radikalas jungiasi su bakterijų ir virusų DNR ir RNR grandinėmis ir juos deaktyvuoja.

Radikalai yra vienas efektyviausių metodų naudojamų sterilizavimui. OH radikalų sterilizavimo galia yra iki 2000 kartų didesnė nei ozono ir 180 kartų didesnė nei UV spinduliuotės. Tačiau daugelio radikalų trūkumas yra trumpas aktyvaus veikimo laikas. Pasitelkus technologijas, mūsų mokslininkams pavyko prailginti radikalo aktyvaus veikimo laiką dvigubai, todėl Erdvės sterilizatorius gali kokybiškai deaktyvuoti bakterijas ir virusus esančius ore, bei likti aktyvus ir nusėdus ant paviršių.

Pasaulį užklupus CoVid-19 pandemijai, aplinkos saugumas tapo ypač svarbus, todėl atsirado didžiulis poreikis sterilizuoti įvairios paskirties patalpas. Įprasti sterilizavimo būdai toksiškomis medžiagomis, nors ir efektyvūs, yra kenksmingi žmogui. Mūsų tikslas yra apsaugoti ne tik Jus supančią aplinką, bet ir Jus pačius. Mokslininkai ištestavo ST-radikalo citotoksiškumo rodiklius, ir patvitino, jog ST radikalas yra 100% necitotoksiškas, tai reiškia, jog šį prietaisą galėsite naudoti absoliučiai bet kokioje patalpoje ir džiaugtis švariu oru bei paviršiais.

Daugiau informacijos

Pirmosios STR-Solution nuotraukos Lietuvoje, PROCESSUS dantų klinikoje

PROCESSUS medikų palinkėjimas

Būkite sveiki atvykę ir likite sveiki išvykę!